Kapali Hikayemiz (Roman) -15

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Merhaba yasamaya.info porno hikaye severler için pek çok erotik hikayeyi sizlerin beğenisine sunuyor.Neredeyse google da bulabileceğiniz tüm hikayeleri bir araya toplayıp okkalı bir arşiv yaptık.

Kapali Hikayemiz (Roman) -15
Selçuk’un Ruslarla İmtihanı

Murat saatlerce uyuyamadı o gece. Aklı kasetteydi. Üstelik görüntülerde kendisi de vardı ki bu karısının onu terk etmesine sebep olabileceği gibi iş itibarını da düşürebilirdi. Öyle bir şey yapmalıydı ki Selçuk kasedin kopyalarını çıkarsa dahi yayınlamayı aklından bile geçirmemeliydi. Ertesi gün ilk işi Kankaları toplamak oldu.
Turgut arkadaşlarını arayarak Murat’ın muhasebe ofisine çağırdı. Herkes toplanınca Turgut Murat’ı tanıttı. Muhasebeci olduğunu ama fırsat bulduğunda masörlük de yaptığını söyledi. Nasıl tanıştıklarını, Sevda’nın olayının içindeki rolünü ve yardım etmek istediğini anlattı. Murat söz sırası kendine geldiğinde önce kim olduğundan bahsetti. Muhasebeci olmanın yanısıra profesyonel masör olmanın sağladığı avantajları anlattı dinleyenleri etkilemek için. Selçuk’un muhasebe işlerini yaparken Sevda’yı getirdiğini, görünce çok hoşlandığını ve Selçuk’un ayarlaması ile grup seks yaptıklarını ama Sevda hakkında hiç bir kötü düşünce beslemediğini, aksine ondan hoşlandığını söyledi. Selçuk’u tanıdığını, tuttuğu kaydın kopyalarının olabileceğini ve bunları yaymasını önlemenin tek yolu olduğunu söyleyerek planını tek tek anlattı. Kankalar Murat’tan hoşlandılar. Plan da iyiydi ve hepsi kabul etti. Sonra iş paylaşımı yapıldı ve herkes ofisten çıkıp kendine düşen görevi yerine getirmeye gitti.

Akşam vakti, Selçuk masasındaki dosyaları toparlayıp çıkmaya hazırlanırken içeriye genç, oldukça seksi görünümlü, iş kadını olduğu kıyafetinden belli olan iki bayan girdiler. Bir şirkette biri avukat ve biri mali danışman olduklarını belirten iki kadın, şirketleri adına bir takım anlaşmalar yapmak istiyorlardı. Piyasayı dolaştıklarını ve alanında en iyisinin Selçuk olduğu yönünde duyum aldıklarını söylediler. Ön tanışma ve araştırma için gelmişlerdir. Bu işi uygun fiyata bağlarlarsa beş yıllık uzun bir çalışma protokolü imzalamacaktı. Bu da Selçuk için beş yıl hazır gelir anlamına geliyordu. Kızlar çalışma şartlarını ve şirketlerinin ihtiyaçlarını anlattılar. Selçuk da mini etek altına siyah transparant çoraplı, uzun topuklu, ceket ve gözlüğühle tam bir iş kadını olan avukatı dinlerken görsel bir şölen izliyordu. Öte taraftan kısa siyah pileli eteği, çorapsız beyaz bacakları, beyaz askılı ve hafif dekolte bluz üzerine giydiği ceketiyle danışman kız adeta sekse davet ediyordu onu. Anlatılacaklar bitti el sıkışıldı. Selçuk da kızlarla birlikte arabasını parkettiği yere kadar gitti. Kızlar taksi aramaya kalkınca Selçuk onları bırakmayı teklif etti. Avukat Begüm biraz eğlenmek istediklerini, eve geçmeden önce bir gece kulübünde biraz birşeyler içeceklerini söyledi. Tabi bu Selçuk için kaçırılmayacak bir fırsattı. Selçuk onlara eşlik edip, kendisi fazla içmeden çıkışta onları evlerine bırakacağı konusunda anlaştılar.
Barda ilk içkiler geldiğinde Selçuk sözleştikleri üzere içmedi. İkinci kadehler boşaldığında Begüm ve arkadaşı Selçuk’u dansa kaldırdı. Yorulana kadar dans ettikten sonra bara döndüklerinde kızlar bara yeni gelen iki iri yapılı Rus erkeğini görünce koşarak onlara sarıldılar. Belliki erkek arkadaşlarıydı. Selçuk duruma epey bozulmuştu. Ama tepki göstermedi ve yanlarına geldiklerinde Begüm arkadaşlarını tanıttı. Ivan ve Marko kızların yaklaşık bir yıllık erkek arkadaşlarıydı. Bazı eğlence mekanlarında güvenlik elemanı olarak çalışıyorlardı. Zaten kaslı vücutları bunu gösteriyordu. Ivan bardan aldığı kadehi Selçuk’a uzattı ve kulağına fısıldadı “Bu gece bize katılmak ister misin Türk dostum?”. Bu arayıp da bulunmayan bir fırsattı Selçuk için. Kadehini tokuşturup tek seferde dikti kafasına. Selçuk sarhoş olmaya başlamıştı ama artık dert etmiyordu. Ulaşım işi Ruslardaydı. Kaç kadeh içti bilmiyordu ama kızların güzelliği ve birazdan yaşayacağı grup seks düşüncesi içince zevkten uçtuğunu hissediyordu. Üç erkek ve iki kız Rusların evine gittiler. Kızlar duş alacaklarını söyleyip salondan çıktıklarında Ruslar soyunuyor, Selçuk içinse dünya farklı dönüyordu. Birazdan o da başladıı soyunmaya. Penisi hiç de uyanmamıştı. Sarhoş olmasına bağladı bir an.

Gözünü açtığında Ruslar iki tarafındaki koltuk ve kanepede sızmış yatıyordu. Hepsi çıplaktı. Yorgun hissediyordu kendisini Selçuk. Belliki gece çok sevişmişti kızlarla. Ama sarhoşluktan hatırlayamıyordu. Üzerinde kurumuş meniler farketti ama aynı kuzlarla seks yaparken üzerine boşalmış olabileceklerini düşündü. Baş ağrısı sarhoşluktan olacaktı ama kasıklarındaki ve arkasındaki ağrı biraz fazla geldi. Kızlar yoktu. Belliki gece çıkıp gitmişlerdi. Ruslar uyanmadan kalkıp giyindi ve ses çıkartmadan çıkıp gitti. Gece olanları hatırlamıyor olmasına canı fena halde sıkılmıştı. Gece kulübüne gitti taksiyle. Arabasını alıp evine uğradı, duş alıp giyinip iş yerine geçti.

Günlük işler devam ederken Ivan ve Marko bürosuna geldi. Belliki ondan hoşalanmışlardı ve başka grup seks geceleri düzenleyeceklerdi. İş yerini de kızlardan öğrenmiş olmalıydı. Ivan ve Marko bir şey söylemeden misafir koltuklarına oturdular ve Ivan masaya bir flaş bellek bıraktı. Anlamsız ifadelerle Rusların gözlerine baktıktan sonra belleği bilgisayarına takıp incelemesi getektiğini anladı Selçuk. Tedirgin olarak taktı belleği bilgisayara ve bellekteki tek dosya olan videoyu açıp izlemeye başladı.

Selçuk iki tarafında Ivan ve Marko varken soyunmaya başladı. Eğilip baksırını çıkartırken Marko poposunu okşamaya başladı semsert olmuş en az 25 cm olan koca penisini sürterken. Doğrulduğunda Ivan yüzünü okşadı önce. Sonra iki eliyle yanaklarını okşarken başından tutup önünde diz çöktürdü. O da dimdik hazırolda bekliyordu. Eline aldı Selçuk koca penisi. Okşadı. İstekliydi. Hiç bir zorlama emaresi yoktu. Penise aç bir kadın gibi başını yaladı önce. Sonra hepsini soktu ağzına. Uyuşmuş boğazı öğürme refleksi vermiyordu. Marko Selçuk’un poposunu tuttu ve çekti yukarı. Selçuk ellerini yere koydu ve domaldı Marko’nun önünde. Biraz parmağıyla Selçuk’un arkasını genişleten Marko tükrüğüyle ıslattığı kocaman penisini soktu içine. Ağzında Ivan, arkasında Marko ile grup seks yaşıyordu. Ama kızlar yoktu, onların görevini Selçuk yapıyordu. Bir süre bu şekilde devam ettikten sonra Selçuk yere sırt üstü uzandı. Bu kez Marko başının üzerinde diz çöktü, eğildi ve penisini ağzına soktu. Ivan da diz çöküp Selçuk’un ayaklarını omuzuna atıp poposunu kaldırdı ve Marko’nun genişlettiği deliğe girip çıkmaya başladı. Yaklaşık on dakika bu şekilde Selçuk’u becerdikten sonra kanepeye oturttular. Marko penisini Selçuk’un eline verip okşatmaya başladı. Ivan da bacağını Selçuk’un omzundan kanepenin arkasına atıp tekrar ağzına soktu aletini. Birazdan Selçuk ağzından döller akarken zorla çıkardı ağzındakini. Ivan çekilince de Marko boşaldı Selçuk’un üzerine.

Video burada bitmişti. Selçuk faltaşı gibi açılmış gözlerle bakıyordu ekrana. Üzerindeki döller ve arkasındaki ağrının sebebi gün gibi açıktı artık. Ivan söze girdi “Bu video beş kişide var. Sende bir video var. Onu derhal sil. Eğer birgün o video ile ilgili birşey duyarsak bil ki sen de meşhur olursun.”. Selçuk titreyerek kasadaki flaş belleğini çıkarıp bilgisayara taktı ve içindeki videoyu sildi. Sonra da çıkartıp önündeki metal küllüğe koydu. Bir miktar kolonya döküp yaktı. Flaş bellek eriyene kadar kimse sesini çıkartmadı. Sonra Ruslar kalktı, sert bşr bakış atıp gittiler. Selçuk bu saatten sonra Sevda’yı tehdit etmeyi aklından bile geçirmemeye yemin etti kendi kendine, Rusların arkasından bakarken.
Akşam bir pastanede Sevda, Murat, Turgut, Kenan, Fuat, Kenan’ın işyerindeki stajyer Begüm ve sekreter Selda, Ivan ve Marko genişçe bir masa etrafında oturmuş birşeyler içiyordu.

Fuat olan biteni tek tek anlattı. Murat’ın planı yaptığını, Kenan’ın iş yerindekş arkadaşlarını yardım için ikna ettiğini, Turgut’un Rusya’daki bağlantıları ile iki tane Türkçe bilen Rus badigardı, masrafları ve ücretlerini aralarında paylaşarak karşıladıklarını, Ivan’ın getirdiği kafa yapıcı hapı bir kadehle Selçuk’a içirip nasıl hızlıca kendinden geçtiğini, ayarladıkları bir kiralık evde Rusların Selçuk’la geçirdikleri geceyi ve ertesi gün bununla Selçuk’u ikaz ettiklerini anlattı. Artık Selçuk onu tehdit edemezdi. Sevda bu kadar insanın onun için bunca uğraş ile sorununa kalıcı olarak çözüm bulduklarını gördüğünde ağlamaya başladı. Selçuk’un onu tehdit ettiği günden beri uyku uyuyamıyordu. Hayattan zevk almayı seviyordu ama kocasını çok seviyordu ve insanların bu videoyu görüp de onların hayatını mahfedeceği düşüncesi bir fare gibi içini kemiriyordu. Kimseye anlatamamıştı derdini. Yeşim’e anlatıp bir çözüm bulmayı düşünmüştü ama bu iş onu aşardı. Fuat eve geldiğinde bakışlarındaki şehvet onun Sevda için herşeyi yapacağının göstergesi olmuştu. Hatta onu teşvik etmek için verdiği sözün ne kadar işe yaradığı ortadaydı. Bu masa etrafındaki her insana borcu vardı ve bu borcu çok büyük bir zevkle ödeyecekti.

Beğendiyseniz, devamı gelsin istiyorsanız lütfen yorum ve mesaj yazınız.

Romanımın sonraki bölümleri profilimde:
https://xhamster.com/users/akdenizemre1980/blog

Önceki Bölümler
1. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-1-10005996
2. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-2-10006834
3. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-3-10007141
4. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-4-10007391
5. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-5-10007681
6. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-6-10007862
7. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-6-10007862
8. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-8-10008280
9. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-9-10008612
10. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-10-10009632
11. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-11-10010956
12. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-12-10014301
13. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-13-10020621
14. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-14-10033147

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ankara escort sivas escort adana escort adıyaman escort afyon escort denizli escort ankara escort antalya escort izmit escort beylikdüzü escort bodrum escort maltepe escort tuzla escort izmir escort sakarya escort sakarya escort porno izle bahis kaçak bahis güvenilir bahis bahis siteleri bahis siteleri güvenilir bahis bursa escort kocaeli escort bursa escort bursa escort bursa escort kayseri escort bursa escort bursa escort adapazarı escort webmaster forum brazzers porno karasu travesti